English Version
ورود به سیستم
تماس با ما
نقشه سایت
صفحه اصلی
يکشنبه ٠١ ارديبهشت ١٣٩٨  -  
معرفی شرکت Monitor
 
شرکت مونیتور در سال 1952 در شهر میلان کشور ایتالیا با نام Forsid به عنوان یک کارگاه صنعتگر مکانیکی با 12 نفر پرسنل تأسیس شد و فعالیت عمده آن ماشین کاری ریلهای راهنمای آسانسور بود.
در سال 1960 شروع به تولید Speed Governer و قفل درب طبقه کرد و تعداد کارکنان این شرکت به 60 نفر رسید . 
در سال 1963 با گسترش فعالیتها نیاز به فضای بیشتری برای Forsid بود بنابراین به خارج از شهر میلان انتقال یافت . در فاصله 1970-1960 تولیدات شرکت Forsid بر تولید اجزای مکانیکی متمرکز بود مثل ریلهای راهنما ، فریم کابین و موتور گیربکس ، قفل درب و ... 
در طی سالهای 1980 شروع به تولید  و فروش  Safetygear  و تابلوهای فرمان و کابین و... کرد .
سپس در سال 1989 شرکت Forsid  به Monitor  تغییر نام پیدا کرد و شروع موقعیت جدید و استراتژیک بر پایه طراحی و تولید آسانسورهای کامل بود .
 
 
سالهای 90 برای مونیتور سالهای نوآوری و رشد قابل توجه بود و تعداد کارکنان این شرکت به 100 نفر رسید . ماشین های جدید ، فرآیندهای جدید و فن آوری های به روز شده   برای افزایش کیفیت تولیدات و سطوح رقابت ها معرفی شدند .
 
 
امروزه تعداد کارکنان تولیدی Monitor در میلان به 200 نفر می رسد و این شرکت دو سایت ساخت و تولید در فضای میلان و دفتر فروش و انبار در رم و شرکت های مرتبط در لهستان ، روسیه ، بلغارستان و تعداد زیادی توزیع کننده در سر تا سر جهان دارد .
 
 

 

 
 
 

 

نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
[فراموشی رمز توسط ایمیل]